2. narozeniny

10. srpna 2016 v 0:00 | Any |  Ostatní
Tak už je to opět tady!!


Lidé (nebo aspoň děti a mladí do 30 let (protože pak už si prý všichni připadají staří)) se na narozeniny většinou těší. Je to totiž super, dostávat dárky, ládovat se dortem a chlebíčky a tak podobně. Vždyť to znáte, máte to každý rok. A můžeme klidně zapomenout na tu trapnou chvíli, kdy vám všichni třesou pravicí a vy nevíte, co dělat, tak jen děkujete (asi tak 12x), kývete hlavou a smějete se jak blbečci.

Ale tohle mě nečeká. Já mám jen příjemný hřejivý pocit, že už mi tenhleten koníček vydržel dva roky na stejném webu. Že už dva roky píšu pro lidi, které to (snad) baví číst. A někdy se vážně divím, že ty kecy i komentujete.

O svých začátcích jsem psala loni, a tak by nemělo cenu, mluvit tu zas o tom, že jsem chtěla původně psát témata, co vy byste chtěli. Já dneska chci psát o tom, čeho jste si možná všimli, možná ne. Já chci dneska psát o změnách za ten rok, co se týkají blogu a o změnách, které ještě přibudou.

Před rokem jsem psala o vzhledu svého blogu. O tom, jak strašně moc se změnil. A měla jsem pravdu, změna to byla. Konečně jsem byla schopná samostatnosti, vše si dělat podle sebe. Během roku se obměna konala několikrát - vždy dle roční doby. Někdy v květnu jsem si ale řekla, že to chce ZASE změnu! A tentokrát dlouhodobou. Už třeba nebudu mít takového času a mít tam až do léta vánoční motivy se mi nechce. (teda, ono by to bylo pěkný, ale trochu moc šílený) Tak jsem tedy vsadila na jednoduchost, což ostatně sami vidíte. Snažila jsem se o co nejprostší design a myslím, že se mi to povedlo.

Změnila jsem psaní. Hlavně v poslední době se snažím nepsat o hovadinách. Píšu především o své čtenářské výzvě, kterou se snažím plnit. Když je příležitost, tak píšu o své skolioze, kterou se tak snažím přiblížit okolnímu světu. Ano, občas napíšu něco trochu odlehčenějšího, nebo zase trochu těžšího, ale to jenom zřídka kdy.

S tím se pojí další změna. O čem už psát nebudu. Už nechci psát na téma týdne (protože mi přijde, že o ničem pořádném není). Nechci psát o sobě. I když by se za pár týdnů nabízelo, říct vám něco o svých začátcích na nové škole, pravděpodobně to neudělám. Chci psát o něčem zajímavém, co dá něco vám i mě. A co vám přinese informace o mém prvním dnu na gymplu??

Chci psát o kultuře svého života. (i když prakticky kulturní není) Nadále budu psát o knihách, které naplňují z části můj život. Chystám se do kina, tak proč nenapsat něco na způsob recenze?? (i když víte, jak vypadají moje recenze na knihy) Když se dostanu do divadla, můžu o tom něco říct. Když budu někam cestovat, můžu o tom něco říct.

Už nechci psát o blbinách svého všedního dne. Už nechci psát o tématech, která mi nic neříkají. Chci psát o věcech, které jsou na nějaké úrovni a chci o nich psát se stylem sobě vlastním.

Když nad tím tak přemýšlím, tak těch obměn zase moc není. Ale ono to bude stačit.

No a co s těmi posledními odstavci?? Asi vám opět poděkuju, jako loni. Děkuji, že jste mi zachovali přízeň i v tom druhém roce. Předem děkuji, že mi ji zachováte i v roce třetím. Děkuji, že mé výplody čtete a komentujete. Děkuji za dva poměrně zdařilé roky, kdy jste téměř každý den chodili na mou stránku.

Děkuji rodičům, že mě neodháněli od počítače, když jsem zdlouhavě vymýšlela, co vám napsat. Děkuji sestře, že si občas přečte, co jsem napsala. Děkuji českému školství, že naučil všechny číst, a tak jim dal možnost pročítat řádky mého blogu. Děkuji vynálezcům počítačových zařízení a internetu, že dali možnost vytvořit tuto stránku a mně příležitost založit si zde účet za účelem psaní článků. (...) Děkuji opicím!

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 10. srpna 2016 v 0:20 | Reagovat

pěkné,zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama