Jak to dopadlo??

1. května 2016 v 13:41 | Any |  Zaostřeno na mě
V minulém článku jsem psala o tom, že mě čekají přijímací zkoušky. (pokud jste ho nečetli, tak máte příležitost TADY) A tak by bylo slušností, abych vám taky sdělila, jak to dopadlo. I když vím, že už je dávno po výsledcích, tak v poslední době nemám vůbec na nic čas, takže se omlouvám, že píšu až teď.

A jak to tedy dopadlo??

Skvěle!!

Dostala jsem se na obě dvě školy, na které jsem se hlásila. Pro upřesnění, hlásila jsem se na dvě gymnázia. Jedno které je mi blíž a druhé, které je dál a dala jsem si ho jako druhou školu jen proto, že jsem nevěděla, kam jinam se sebou.

Na tom preferovanějším, jsem byla v pořadí pátá. Z toho jsem byla naprosto šokovaná. Ano, každý mi říkal, že to bude dobrý, že mě vezmou, ale netušila jsem, že budu na tak super místě. Ještě bych mohla dodat, že se na to gymnázium hlásilo přes sto lidí, ale otevírají se dvě třídy, takže šance byla vysoká.

Na druhém gymnáziu jsem dopadla taky skvěle. Byla jsem celkově šestá. A to se tam taky hlásilo přes sto lidí. Musím přiznat, že jsem na téhle škole čekala mnohem horší umístění, protože je to gymnázium v krajském městě. Ale na druhou stranu je jich v tom městě víc (těch gymplů). Na téhle škole se otevírá jen jedna třída.

Z obou těch výsledků jsem byla úplně vedle, vůbec jsem nečekala tak dobré umístění.

No, ale co dál. Byla jsem tak nějak rozhodnutá, že půjdu na to gymnázium první. I když jsem byla ještě trochu na vážkách, ale přece jenom zůstanu radši doma, než na intru. (mám například tendence se učit nahlas a to by asi na intru nešlo)

Takže bylo rozhodnuto. Hned po víkendu (výsledky byly v pátek) jsem vyslala tátu se zápisovým lístekm na školu, ale moc nepochodil. Na sekretariátu totiž neměli výsledky od ředitele, takže ten lístek nemohli přijmout. "Ok," řekla jsem si. Tak pojedeš zítra, tati! Ráno táta zavolal do školy, zda už může přijet a mohl, takže vyrazil a já už jsem asi týden oficiálně přijatá.

Jo a ještě před tím, než jsem byla oficiální student gymnázia na školní rok 2016/2017 jsme zavolali na školu druhou, aby si mě vyškrtli ze seznamu.

No a to je celý příběh. Ve výsledku není moc poutavý.

A jestli si myslíte, že ten předešlý týden jsem nemohla spát a byla jsem jako na trní, tak se pletete. Překvapivě jsem byla úplně v pohodě. I před samotnými testy jsem byla úplně v pohodě. Vesměs.

No a to by mohl být konec příběhu. Jenže není. Jenom se mi 30. června užavře jedna kapitola života a 1. září začne nová. Snad bude lepší než ta současná, protože už začínám mít z tý bandy lidí v mé třídě ponorku.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama