Nový rok + návrat

1. ledna 2016 v 0:30 | Any |  Ostatní
Šťastný, spokojený a úspěšný rok 2016 přeji všem svým příznivcům a čtenářům.

Poslední článek jsem přidala před strašně dlouhou dobou, ale nechci se tu nijak ospravedlňovat, protože jak říká každý druhý návod pro blogery: "píšeš proto, že tě to baví a ne proto, že musíš". V prosinci jsem měla strašně málo času, byla jsem nemocná a tak nějak se to všechno sešlo. Já však pevně věřím, že rok 2016 prožiju opět s prsty na klávesnici.

Rok 2016 je pro mě velice důležitý v mnoha ohledech. Snaha o dobré vysvědčení kvůli přijímačkám, příprava na přijímačky, psaní přijímaček, čekání na výsledky přijímaček, výsledky přijímaček. A to je jenom první polovina roku. Budu toho mít vážně nad hlavu, ale i tak doufám, že si nějaký čas najdu i na blog, který bych velice nerada začala zanedbávat. Když už jsem vydržela tak dlouho.

Nejspíš nebudu vydávat tak často, ale aspoň se budu snažit nepsat o kravinách. I tak mi snad zachováte vaši milou přízeň.

Ještě jednou bych vám chtěla popřát šťastný, úspěšný, spokojený a prostě co nejlepší rok 2016, protože takových přání není nejspíš nikdy dost.

Vaše Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama