Za měsíc!!

24. listopadu 2015 v 17:54 | Any |  Christmas edition
Tak už je to zase tu!! Loni jsem začala se psaním Christmas Edition o týden a jeden den dřív, ale jelikož jsem vyčerpala hodně témat, tak letos to budou jen takové útržky ze společnosti českých Vánoc.

Jak název napovídá, Štedrý den je už za měsíc. Dřív mi to čekání přišlo šíleně zdlouhavé, ale letos, když ve škole nacvičujeme na vánoční vystoupení a všechno se to rychle blíží, rychleji to i utíká. A co já?!

Dárky prakticky nemám (na ty mám jenom papír) a bojím se, že to všechno nestihnu, ale musím. Any, ty to dáš!! Aspoň, že vymyšlené je mám (více-méně).To byste nevěřili, jak je složité vymyslet něco, co by ten druhý ocenil, bylo to v dobré cenové relaci a přitom to bylo i podle vašeho vkusu. Jedním slovem PŘÍŠERNOST.

Dneska bych se s vámi chtěla podělit o takovou jednu MINIbásničku, kterou jsem vymyslela už před několika lety. Pojmenovala jsem jí příhodným názvem - Čekání na Vánoce. (jen bych chtěla požádat o jistou dávku shovívavosti)

Čekání na Vánoce

Až spadne první vločka sněhu,
až zazpívám první koledu,
až bude stupňů mínus pět,
až objeví se první led,
tak řeknu "Vánoce jsou zpět",
co nikdy nepřichází hned.

Potlesku netřeba...

Jak říkám, něco tam bude, jen se to musí řádně projevit.

A jak se vlastně připravujete na Vánoce vy?? Už jenom měsíc!! Na to nezapomínat.

Dneska to bude krátký, za což se omlouvám. Když já vážně nevím, co vám sem psát. Příští týden už začnou ty pravý přípravy spolu s pečením, tak se to snad zase rozjede.

Mezitím mi můžete psát, jak se připravujete, co už všechno máte a nemáte, popřípadě, co byste chtěli.

Any


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama