Inspirace chybí

11. listopadu 2015 v 15:09 | Any |  Ostatní
Dnes jsem tu s poněkud netradičním článkem. A potřebuju od vás pomoc.

Asi mám v poslední době blogovou krizi. Nemám pořádné nápady na články, většinou mě zachraňuje Křiviopáteřnictví nebo Knížky a čtení, protože vyplodit pořádný článek mi dělá v poslední době dost vělký problém. Možná jste to sami pocítili, možná ani ne, protože se vás snažím více méně pravidelně zásobovat svými novými výplody, ovšem skutečnost je taková, že je to z nouze ctnost. Nebo aspoň já mám takový pocit, že v poslední době ty články nejsou moc kreativní.

Svou fantazii totiž poslední týdny využívám na psaní svého "románu" na Wattpadu. Proto nemám příliš času ani nápadů na blog, což mě z jedné strany mrzí, ale z druhé strany jsem neskutečně ráda, že se mi na Wattpadu daří.

Ale i tak mi na mysli vytanuly dva nápadíčky na budoucí článečky, díky kterým bych měla zajištěnou aspoň nějakou pravidelnost příspěvků.

1/ Ask - nebo něco na ten způsob. Možná jste už zaregistrovali takovou tu bílou kolonku v menu. Jestli ne, tak jí určitě zaregistrujte, protože je to jedna ze dvou možností, jak přispět do tohoto formátu. Tou druhou možností je můj osobní Ask, kam mi samozřejmě můžete ty otázky psát taky. Jen vás poprosím, když už se rozhodnete, poctít mě nějakou tou otázkou (za kterou budu mimochodem moc ráda) přes ten Ask, tak napište nějaké heslo. Můžeme se domluvit například na heslu *BLOG*. Psát mi můžete otázky jakéhokoli druhu, týkající se blogu, mé maličkosti, nebo čehokoli, co vás bude zajímat.

2/ Wattpad - vím, že s tímto výrazem vám už asi patřičně lezu na nervy, ale mě to tam prostě baví. Vždycky jsem chtěla napsat knihu a tady se můžu svým způsobem realizovat. Proto mě napadlo psát vám takové pravidelné "reportáže" z mého pisatelství. Jak dostávám nápady, jak se dostanu do toho správného psacího rauše, a tak dál a tak dál.

Tímto vám dávám prostor se nějakým způsobem vyjádřit. Budu moc ráda, když mi napíšete pod článek komentář, který z formátů by se vám zamlouval víc, nebo jestli tohle celé mám odpískat a už o tom víc nemluvit. Samozřejmě je tu i možnost, že se rozhodnete pro obě varianty, což mě určitě potěší ze všeho nejvíc. Přijde mi bezcenné začít nějakou rubriku bez toho, abych věděla, že to budete číst, a proto potřebuju váš názor. A samozřejmě pro ten Ask mi musí docházet pravidelně otázky.

Taky mi můžete psát různé nápady na jiné články, které by se vám ode mě třeba líbily. Já se nad tím kdyžtak zamyslím a uvidíme. aždopádně budu ráda za jakýkoli nápad.

Tím bych to asi ukončila. Doufám, že se mi co nejvíc z vás ozve v komentářích, abych brzy věděla, na čem jsem.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama