CineTube Plzeň 2015

7. října 2015 v 19:48 | Any |  Zaostřeno na mě
Ať už "Sineťůb" nebo "Sajnťůb" vyjde to nastejno. Podstatné je, že jsem tam byla!

3. října 2015, Plzeň, KD JAS. Tam se to všechno odehrálo. Skvělý den, se skvělým programem. Přesuňme se ale na začátek.

Na CineTube jsem se vypravila spolu se sestrou. Lístky jsme už měly dávnou koupené (protože nesnáším jet někam jen tak na blind). Do Plzně jsme jely vlakem a dorazily jsme asi ve tři hodiny. Před výpravou do KD jsme si ještě koupily něco na zub a pak už na tramvaj.

Na Duhu to byly jenom dvě zastávky, takže jsme tam byly celkem rychle. Přišly jsme kolem půl čtvrté a vůbec jsme nečekaly, že tam v tuhle dobu bude tak málo lidí. Jen nějaká slečna s klukem a pár kamarádů z GeekCampu. (ty jsem moc ráda zase viděla) Čekala jsem mnohem víc lidí, když byly pouhé dvě hodiny do otevření.

Po pár chvílích se začaly trousit maličké skupinky lidí. (resp. děvčat) Asi hodinu před začátkem už se začala ulice celkem zaplňovat. Se sestrou jsme se nahrnuly trochu blíž vchodovým dveřím, protože kdo by nechtěl být uvnitř mezi prvními. V tuto dobu už také přijely nejvíce očekávané osoby - YouTubeři.

Už od samého začátku jsem pozorovala každičké auto, které přijíždělo. Až jsem se konečně dočkala. (pro ty z vás, kteří sledují Atiho, tak nejspíš víte, že letos dělá záznam z celého CineTube) Přijelo auto, z něj se ukázala ruka, v ruce malá kamerka. Začnu skoro křičet, "hele, ruka! To je Ati!" Taky že byl. Přijela první dávka YouTuberů. Za chvilku i ta druhá.

Asi dvacet minut se s nimi fanoušci fotili. Pak šli dovnitř všechno připravit. Občas někdo vyšel, nebo zase zašel do budovy, ale nějakou hodinu se zase nic moc nedělo.

To až kolem půl šesté. Přišli organizátoři a otevřely se nám dveře. Takovej adrenalin jsem snad nikdy nezažila. Se sestrou jsme se snažily prorvat co nejrychleji dovnitř. Nakonec se nám to taky povedlo a byly jsme v první dávce návštěvníků. Ještě chviličku jsme čekaly a konečně nám dali razítka na ruce, že můžeme jít do sálu. Do sálu jsme přišly jako první, jelikož všichni ostatní šli nejdříve pro plakáty. Po takovém málém sálku byli rozeseti YouTubeři a já jsem si říkala jen jediné. "Jsme tu první. Co si o nás asi říkají?!"

Nejprve jsme si našly místo na sezení. Seděly jsme ve druhé řadě, ale vidět bylo skvěle. Pak jsem si oběšla "kluky", se kterými jsem chtěla fotku, nebo podpis. Byli moc milí. Mám fotku s Vidrailem, Atim, Johnnym Valdou, Blazerem a NejFakem. Byla jsem ráda, že jsem to stihla ještě před začátkem promítání, protože na konci se k nim nahrnuli naprosto všichni a nebyla jediná šance se k nim dostat.

Videa samotná byla super. Líbila se mi všechna, až na pár výjimek. Nejlepší bylo, dle mého názoru, Atiho, Hoggyho a Vaďákovo. Samozřejmě, že se mi líbila i další, ale tahle mi uvízla tak nějak nejvíc v paměti. Raději nebudu prozrazovat, o čem byla, protože bychom tu byli další dva články.

Vlak domů nám jel v devět večer a měly jsme ještě hodinu čas, tak jsme se na nádraží prošly pěšky. Super zakončení super dne.

Upřímně doufám, že jsem na CineTube nebyla naposledy, ale jelikož je čtyřikrát do roka, tak si myslím, že vážně ne. Skvělá atmosféra, super videa, super lidi. Pokud sledujete YouTube, tak určitě jeďte do nejbližšího města.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiwi Kiwi | Web | 24. října 2015 v 17:51 | Reagovat

V léte jsem byla na Cinetube u nás v Ostravě. Byl to pro mě nejlepší den  célého léta :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama