Shrnutí prázdnin + nový školní rok

31. srpna 2015 v 12:00 | Any |  Zaostřeno na mě
Už jsem viděla u hodně blogerek a blogerů články s tématem začátku školy, konce prázdnin. A tak jsem si řekla: "Proč taky něco nenapsat??".

Prázdniny utekly jako stoletá voda, o tom žádná. A i když těch 62 dní uteklo tak rychle, musím říct, že tohle byly snad ty nejsenzačnější prázdniny vůbec! Snad někteří z vás zaregistrovali, že jsem vydávala článek o GeekCampu. Díky tomuto týdnu, skvělým lidem, novým přátelům, seznámením se s YouTubery a všemu, co souviselo s táborem, byly tyto prázdniny nezapomenutelné.

Já můžu s klidem na duši říct, že jsem tam našla úžasného člověka, skvělou kamarádku a stejně bláznivou osobu, jako jsem já a to se mi asi ještě nikdy nestalo.

I když to byl jenom týden, tak tyhle prázdniny naprosto změnil. Jinak by to byly asi stejně nudné dva měsíce, jako vždycky, jelikož si neumím moc dobře zorganizovat volný čas a než se k něčemu rozhodnu, tak mi to trvá dlouho. Taky proto nemá smysl vám tu o prázdninách vyprávět cokoli jiného, protože jsem skoro nic, kromě dovolené, nezažila.

Prázdniny jsou sice až za dlouho, ale škola je tu už zanedlouho! Letos mě čeká poslední rok na základce, to znamená devátá třída. Naše škola je v tomhle ohledu vážně fajn. Deváťáci se účastní stále nějakých akcí, o Vánocích máme stužkování a na konci roku slavnostní poslední zvonění. Takže míň učení, víc zevlování.

Ale na druhou stranu se budu připravovat na přijímačky, které mě asi neminou. Budu si vybírat druhou školu na přihlášku (protože prostě nejsem schopná si najít nějakou, která by se mi líbila). Budu se snad konečně pořádně připravovat do školy (ne že bych byla lempl, to já mám známky dobrý, ale proč je nemít dobrý a ještě k tomu jistý??).

Každý rok si dávám nějaké předsevzetí, co budu dělat. Že se začnu víc učit, že budu přátelská na ostatní, že si budu pravidelně lakovat nehty (jo tohle jsem si vážně předsevzela). Nikdy to nemělo sebenší smysl, protože to byla jenom přání a asi jsem za tím neviděla žádnou pořádnou vizi. Žádný pořádný výsledek.

Letos se snad kousnu a budu se učit z hodiny na hodinu. I když na to někdy třeba hodím bobek se slovy, že to umím, musím si nejdřív říct, "Vážně to umím??". Jedině pak snad dosáhnu toho cíle, že budu stoprocentně připravená na písemky, na hodiny, na nečekaná zkoušení ze slovíček, na přijímačky...

Nechci končit se základkou, ale jinak to bohužel nejde. Ten poslední rok si hodlám užít a zakončit tohle životní období s grácií. Držte mi palce.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dynium Dynium | Web | 31. srpna 2015 v 18:29 | Reagovat

Je fajn, že sis prázdniny užila a držím palce v novém roce a s výběrem školy a přijímačkama. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama