Letní utrpení

4. července 2015 v 14:05 | Any |  Jsem skoliotikem
K létu jsem nikdy moc nepřilnula. Nesnáším horko, válení se u vody, rozpálená auta...

Ale i přes to všechno jsem se letos poprvé na léto těšila. Pojedu na tábor, na dovolenou s rodiči a doufám, že se také párkrát potkám s kamarádkou. Ale o svých plánech jsem dneska psát nechtěla. Chtěla jsem vám tentokrát přiblížit důvody, proč poslední dva roky nesnáším léto ještě víc, než před tím.

(upozornění: !! následující text může obsahovat náznaky sebelítosti a nesnášenlivosti vůči okolnímu světu!!)

Mám zato, že už v jednom starším článku jsem zmiňovala to, že se nejen v létě strašně moc potím, což není zas až tak neobvyklá věc a v létě už tuplem ne. Jenže zkuste se v létě přes tričko obmotak třeba nějakou plastovou plachtou a efekt se nejspíš dostaví v podobné míře, jako u ortézy. Je to vážně k zbláznění. Vždycky, když slyším někoho říkat, jaký je dneska strašný horko, nejradši bych mu dala hrstí a řekla: Nepovídej!! Jo jasně, vím, že nejsem jediná, komu je v tohle roční období horko, ale mně to asi nedochází, já to asi nevím.

To válení se u vody se mi možná zprotivilo až před těma dvěma lety, kdy jsem vlastně k té vodě mohla, ale mě to tam vážně nebavilo. A teď, když řeknu, že k vodně nechci, tak se doma diví, co že se to se mnou stalo, že se nechci jet koupat. No a co?? Za prvé si to nechci zbytečně sundávat, za druhé nemám plavky adekvátní mému věku ani postavě a za třetí prostě nechci. Co je na tom k nepochopení.

Jako další se prostě musím zmínit o oblečení. I když o něm asi budu psát i samostatný článek. Nikdy jsem nebyla šatičkový typ, ale poslední dobou bych vážně některé šaty nosit chtěla. Jenže copak můžu?? To samé se sukněmi. Přes tohle je prostě mít nemůžu, takže nezbývá, než čekat. Buď na změnu vkusu, nebo na srovnání páteře. Ale nejen šaty a sukně jsou mým problémem. I obyčejné tílko nebo nějaká vzdušná tunika, by se mi hodila. Ale budu si muset vystačit se svými kraťasy a nic víc.

Ale už budu končit, nesmím na vás všechnu mou negativitu přenést. Musíte si ty prázdniny taky nějak užít. Já jen budu doufat, že si je taky v rámci možností užiju a i přes to rychle utečou.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama