GeekCamp 2015 1. turnus

27. července 2015 v 12:45 | Any |  Zaostřeno na mě
V minulém článečku jsem psala, že na týden odjíždím. A jak už název současného článku napovídá, odjela jsem na GeekCamp. Ráda bych vám zdělila své pocity, zážitky a spoustu dalších věcí, které mě tam potkaly.

GeekCamp byl můj první tábor vůbec a můžu říct, že výběru absolutně nelituji. Ze začátku jsem se bála, že nezapadnu a že budu muset celý týden pouze nějakým způsobem přežít. To jsem se ale šeredně spletla! Na tomhle táboře nemáte šanci sedět tiše v koutku a brečet, že nemáte kamarády. Tam se prostě zapojíte, seznámíte a zabavíte, ať chcete nebo ne.

Nejlepší na celém táboře byli lidi. Ať už jde o "táborníky" samotné nebo o vedoucí, všichni byli moc milí a našla jsem si tam spoustu kamarádek a lidí, na které nikdy nezapomenu. Nikdo nikoho za nic neodsuzoval a každý se tam mohl bavit s každým. Mohli jste tam najít děti, které měli jedenáct let, ale i slečny, na které za nedlouho čekaly osmnáctiny. To se mi na campu líbilo. Zábava tam byla pro všechny ve věkovém rozpětí klidně i deseti let!

Pro YouTubery samotné si musím vyčlenit samostatný odstavec. Jsou tak super a vůbec si nehrajou na žádné obrovské celebrity. Trávili tam s námi velké množství času a ochotně si s námi povídali. Co se týče konkrétních hostů, tak tam bylo hlavních šest YouTuberů, kteří měli na campu vlastní tým. Stejk, Ati, McCitron, Vláďa, Premi a Blazer. Bohužel ve čtvrtek večer museli Vláďa, Premi a Ati odjet na VideoHype, ale Blazer pozval na "návštěvu" Kovyho a MenTa, takže bylo opět celkem plno. Ke konci campu přijel ještě Vaďák a Patrik z kanálu FreakOut, kteří zůstávali na druhý turnus. Celkem jsem nasbírala deset podpisů a fotku mám s devíti z nich.


Já byla v týmu u Stejka a musím říct, že líp jsem si vybrat nemohla. Byli jsme super parta a nijak zvlášť jsme se nehádali. Měli jsme skvělého vedoucího Marka, který se nám dokázal skvěle věnovat a mohli jsme si s ním vždycky pokecat. Jmenovali jsme se Řezníci, protože Stejk. A náš pokřik?? Rozsekáme vás!! V celotáborovce jsme celou dobu vyhrávali, ale Atiho tým měl lepší video a nakonec jsme zůstali druzí o jeden bod. Taky se musím zmínit o naší zdravotnici Malině, která byla ta nejsuprovější, jakou jsme tam mohli mít!Na program nám připravili například lidské dostihy a sázky, stezku opravdové odvahy (které jsem se nakonec srabácky nezúčastnila), týmovou večerní hru, turnaj v Just Dance a v jiných hrách, za které se sbíraly cenné body.

YouTubeři měli skvělé hlášky a skvěle se s nimi povídalo. Když se snažíte dostat do obležených dveří a Vláďa na váš účet pronese "Pozor, nějaká bejby tu chce projít", to vám uvízne v paměti. Když za vámi na večerní týmovku přijde Vláďa a začne se vás ptát na to, zda se bojíte smrti, to je vzpomínka! Veškeré hlášky, jako například "Oh damn" nebo "Just do it!", na to se nezapomíná.

Na pokoji se nás potkalo pět suprových holek, které si myslím docela dobře rozuměly. Vzpomínky na noční chrápání a následné usměrňování hraným kašlem nebo jedení kebabu o půl druhé v noci, to je jen zlomeček toho, co jsme tam spolu zažily.

Ale jak už jsem psala, všichni, kdo tam přijeli, byli tak super, že by bylo na hodně dlouho jmenovat je tu. Proto vám všem vzkazuji, že jste byli nejlepší!! ♥ Dál už radši psát nebudu, protože se mi po všech strašně moc stýská a strašně mi všichni chybí. Na všechny moc myslím a nikdy na ně nezapomenu!! ♥

Any
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hoshi Hoshi | E-mail | Web | 3. srpna 2015 v 21:40 | Reagovat

Jéé, moc hezký článek. Je vidět, že sis to na táboře užila a velmi mě to těší :) Někdy se stane, že si na táboře lidi nesednou, ale jak koukám, tady to bylo jinak. Super :)

A moc ti to na fotkách sluší :)

2 Dynium Dynium | Web | 12. srpna 2015 v 9:53 | Reagovat

Já už jsem na táboře nebyla 2 roky..a když jsem viděla zrovna včera fotky kamarádu, co jsou teď na turnuse na který jsem jezdila, úplně se mi zastesklo a chtěla jsem tam být okamžitě s něma:/ Tábory jsou moc fajn, hned bych ty časy vrátila, když jsem tam jezdila.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama