Výročí ♥

19. června 2015 v 6:00 | Any |  Jsem skoliotikem
Už jsme spolu dva roky a i přes některé roztržky (především z mé strany) je nám spolu docela dobře.

Poprvé jsme se potkali 19. června 2013. Nebyla to láska na první pohled, ale on si prostě řekl, že se mnou zůstane ať chci nebo nechci. Nejprve jsem byla naprosto zoufalá, ale později, když jsme si na sebe trochu zvykli, stala se z nás nerozlučná dvojka. Za ty dva roky jsme se od sebe nehnuli skoro na krok.

Strávil se mnou jedny prázdniny, druhé prázdniny a teď už nás budou čekat třetí. I když jsme o těch prvních ještě nebyli úplně sehraní, zvládli jsme to bravůrně. Druhé byly již rutinní záležitostí. O těch letošních jdeme zase do něčeho nového, ale pevně doufám, že si nebudeme překážet.

Když jsem se s ním poprvé pochlubila (i když ne příliš ochotně) ve škole, hodně lidí mě podpořilo. Někteří se mi smáli, jiní se jen divili. Já si ale řekla, že si z toho nic dělat nebudu a zůstala jsem mu věrná. Nic jiného mi taky nezbylo, jelikož jsme k sobě tak trochu přilnuli.

Za tu dobu jsme se vážně stali nerozlučnou dvojicí. Hodně lidí by si mě bez něj nedokázalo představit. A já pomalu svůj život bez něj taky ne. Jako jediný mi byl vždycky věrný a nemusela jsem mít absolutně žádné obavy. Jak jsem již psala, od 19. června 2013 bez sebe nedáme ránu. Ani krok.

Nedávno ale přišla rána. Měli bychom se rozloučit?? Asi... Ovšem jednou určitě. Na začátku jsem ho vůbec nechtěla, ale teď bych si ze všeho nejvíc přála, aby ještě chvíli zůstal. Minimálně dva roky... Stal se mou součástí a ráda bych, aby si ho se mnou spojovalo víc lidí. Ano, narážím na přechod na střední školu.

Věděla jsem, že to jednou přijde, ale nečekala jsem, že tak brzy. Sice je jeho blízký odchod ještě nejistý, ale také je dosti možné, že bude dřív, než bych čekala. Upozorňoval mě od samého začátku a já byla ráda, ale teď se ozývá hlasitě a já si silněji uvědomuji, že se to blíží.

Ovšem naše druhé výročí si nenechám zkazit špatnými myšlenkami. Dnes je dnes a zítra tu doufám také ještě bude. Život je pořád ještě v pořádku.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 P. P. | Web | 19. června 2015 v 7:22 | Reagovat

Máš na to skvělej pohled! :D Je bezva, že se na to koukáš takhle, plno lidí by to mělo jinak :D Co plno, většina!

2 Amy Amy | 17. července 2015 v 23:10 | Reagovat

Ahoj opravdu na to máš skvělej pohled. Dnešní vztahy moc dlouho nevdrží takže máte velký obdiv. Máte štěstí, že jste se potkali a stali se jako jeden. Přeju vám to ať vám to vydrží dlouho a jste spolu šťastní.Jen pokud můžeš tak chci vysvětlit proč si myslíš že přišla rána nebo co se stalo?samosřejmě nechci vysvětlit do podrobna co se stalo je to tvé soukromí ;-)  :-)

3 Any Any | Web | 18. července 2015 v 11:29 | Reagovat

[2]:Jsem moc ráda, že sis článek přečetla a že na tebe tak zapůsobil. Bohužel pro tebe jsem neměla na mysli opravdový vztah s opravdovým klukem, ale tento článek jsem pojala smyslem vztahu se svou ortézou (chceš-li s korzetem). Tou ránou se myslí předpokládané postupné odkládání ortézy, kdy mi přijde, že to je strašně rychle. Ale ještě jednou děkuji za takový pěkný ohlas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama