Svátek zamilovaných

14. února 2015 v 14:20 | Any |  Zaostřeno na mě
Když už je dneska ten 14. únor, tak proč se o něm taky nějak nezmínit?!

Svátek je to už dosti starý, takže tradice dlouhodobá. Někdo tento den bere jako každý jiný. Pár lidí Valentýny neslaví, třeba proto, že ho bere jen jako způsob obchodníků, jak si víc vydělat.

Spousta párů čeká na Valentýn jako na smilování, konečně totiž můžou říct své drahé polovičce, že jí milují a život bez toho druhého by neměl smysl. Ano, proto se slaví Valentýn! Lidi, vždyť tohle můžete udělat kdykoli a vlastně kdykoli byste to dělat měli.

A proč?? Protože se kvůli tomuto svátku spousta single lidiček souží, že je zase nebo pořád sama. Když je pro lásku vyřazen speciální den, už to není tak moc překvapující, jako když přepadnete jedno ráno své milé, dáte jim pusu a řeknete jim, jak moc je máte rádi.

Rodičům přijde Valentýn jako zbytečnost a vůbec ho neprožívají.Neslaví, nikam nechodí, nedávají si kytky a bonboniéry. Obyčejný den 14. února.

Valentýna úplně neodsuzuju, jelikož jsem zatím neměla příležitost ho s někým slavit. Až tu příležitost mít budu, ani nevím a neumím si dost dobře představit, jak nebo jestli vůbec ho budu slavit. A rozhodně to nebude jenom na mně.

Každopádně nechápu, proč všichni dělají kolem Valentýna tolik rozruchu. Minimálně dva týdny předem se všude po internetu začnou šířit reklamy a připadá mi to jak epidemie chřipky. Někdo se na to kouká jenom přes monitor, někoho to dostihne. Nicméně, ví o tom všichni.

Valentýn může být někdy i fajn. Když se vymyslí originální program a všechno je to takové neočekávané a výjmečné. Romantické a přitom žádné klišé. Něco velkého a přitom jednoduchého. Takhle bych si představovala svého výjměčného Valentýna, ale vím, že je to dosti náročné.

Jak už jsem psala, na Valentýna nemám moc vyhraněný názor, protože jsem ještě nepotkala někoho, kdo by ho se mnou slavil. Každopádně doufám, že ho někdy potkám a bude nám spolu super i bez tohoto svátku.

A co váš názor na Svátek zamilovaných??

Any
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 andyy5 andyy5 | Web | 16. února 2015 v 15:25 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím. Moje rodiče to také nějak neslaví. Jo to jo.....mamka třeba upeče buchtu, ale nic víc. Já jsem Valentým slavila se svým klukem (chápu malé děti a kluk?) je to taková dětská láska :-D. Valentým mě nějak nenadchl, je to tak jak si říkala ty: Obyčejný den 14. února..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama