Proč je podzim super?!

5. listopadu 2014 v 13:31 | Any |  Zaostřeno na mě
Podzim se nám pomalu blíží ke konci a tak je načase, abych vám také zdělila, proč je zrovna tohle období tak super.

Pro některé z vás, je možná podzim to nejhorší období, jelikož začíná škola a končí léto. Musíte se přioblékat a mít stále po ruce deštník. Pro někoho je to uplakaná doba, kdy je stále zamračeno a prší, ráno se v údolích líně povalují mlhy a slunce zapadá dříve a dříve. Ale já tohle všechno vypouštím. Miluju když slabě prší a jemné kapičky se mi usazují ve vlasech. Do školy se těším na kamarády, protože jsem je celé prázdniny neviděla. V létě je na mě moc velké horko (a mám své důvody). Miluju všemožné svetry a podzim je super doba na to, abych je unosila.

Podzim je barevná krása. V žádnou jinou roční dobu neuvidíte tak pestrý strom. Nejraději mám podzimní javory. Jejich listy jsou vždycky tak červené a každá červená je naprosto jiná. To je ta krása podzimu. Vlastně celé podzimní přírody. Takové bravy nedokáže namíchat ani ten nejlepší malíř.

Hlavním důvodem je ale to, že podzim předchází zimě a v zimě jsou Vánoce. "Tak proč nepíšeš o zimě, jako o tvém oblíbeném období??" rozhodně někoho napadne. Jenže já nemám ráda ani tak Vánoce samotné, jako tu přípravu na ně. Ta atmosféra je neskutečná.


Vím, že podzim oficiálně končí až 21. 12., ale v časech, kdy byl už listopad plný sněhu se to tak brát nedalo. Navíc to, že píšu o podzimu teď má ještě jeden důvod. Jak už jsem se zmiňovala v předchozím odstavci, Vánoce miluju a žiju jimi celý podzim. Proto jsem si pro vás připravila malou Christmas Edition. Asi tak za týden bych začala vydávat pravidelné články. Těšte se!!

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama