Na běhání to ještě není

11. listopadu 2014 v 18:11 | Any |  Témata týdne
Ne, to vážně ne. Zatím chodím nejistými krůčky, občas zavrávorám, ale ještě jsem nespadla. Na běhání to ještě není.

Už dřív jsem si založila blog, který byl jen o mé "nemoci". Psala jsem jen články o skolioze, které ale nikoho nezajímali. Samozřejmě! Kdo by četl o něčem, o čem nikdy neslyšel a absolutně ho to nezajímá?? Ozvalo se mi sice pár lidiček se skoliozou, ale s tím se nedalo pracovat. Znáte to. Když s něčím začínáte a nedaří se, už vás to nebaví a počáteční nadšení je ta tam.

S tímto blogem je to ale něco jiného. Už na začátku jsem měla jednu stálou čtenářku a to samozřejmě každého potěší. Navíc i v samém úvodu mé "kariéry" jsem měla za den aspoň dva čtenáře. Jasně, řeknete, že je to málo, ale když má někdo za dva týdny tři čtenáře, taky byste byli rádi. Dodala jsem si odvahy a začala i tu a tam svůj blog propagovat. Určitě to neni nic těžkýho, napsat někam adresu blogu, ale kdybyste mě znali, věděli byste, že u mě je to obrovská odvaha.

Taky bych se měla zmínit o mém původním nápadu, který ovšem nebyl asi zas až tak dobrý. Počáteční myšlenka?? Čtenáři si sami určují témata článků. Ale po tom, co se nikdo nezapojoval, jsem usoudila, že obyčejný blog bude nejjednodušší řešení. Mrzí mě to. Všichni na začátku říkali, že je to dobrej nápad, ale nějak moc nebyl.

To by bylo asi tak vše k mým počátečním krůčkům. To další se už nedá brát jako nějaká škatulka. Prostě je to má blogová tvorba a tu už nezměním. Nevím, jestli je to dobře nebo ne, ale jsem to já. Na závěr ještě můžu říct, že mě teď psaní opravdu baví a to nejen články, ale pustila jsem se i do psaní vlastních příběhů. Snad mi to nadšení vydrží a k něčemu bude.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama