Kdo je puntičkář??

8. listopadu 2014 v 16:21 | Any |  Zaostřeno na mě
Já jsem puntičkář!! Je celkem složitý s tim žít, ale někdy je to sranda, takže se musim sama sobě zasmát.

A co vlastně slovo puntičkář obnáší?? Znamená to například to, že musím dělat jednu a tu samou věc pořád stejně. Nesnáším změny a jsem pořád zvyklá na to samé. Možná řeknete, že tohle už moc puntičkářství není, ale já to tak cítím.

A jak můj puntičkářský život vlastně probíhá??
  1. moje deka na spaní má na sobě potisk a ten potisk musí být vždy po směru mého těla jak leží. Nikdy nesmí být vzůhru nohama!
  2. při rozdávání příborů musí být příbory v jedné rovině. Běda tomu, kdo to dá křivě (což jsou všichni členové mé rodiny)! To potom jdu a urovnávám to po nich.
  3. prakticky všechno, co má pravý úhel urovnávám podle povrchu, na kterém danná věc leží. Pokuď je například ubrus kostkovaný, musí knížky přesně zapadat do úhlu.
  4. to samé dělám i s kulatými věcmi. Hrníčky urovnávám do kostkovaného ubrusu taky.
  5. pokládám-li někam nějakou věc, musí být vždy na středu.
  6. nehorázně mě točí, když by mělo být něco symetrické, ale není.
  7. když pracuju ve skupině s někým, koho absolutně nezajímá, že nějaká symetrie existuje, musím po něm nenápadně většinu opravovat. Je to otrava, ale já to nikdy nemůžu vydržet.
Ale někdy, když mám dobrou náladu, tak se tomu směju, ale například tu deku beru jako naprosto vážnou věc. Moje sestra zase musí spát s knoflíky u hlavy. Jako je to hrozný. Nejradši bych v noci šla a tu deku jí obrátila.

Puntičkářství je hrůza, ale existujou i horší "úchylky". Jste taky puntičkáři?? Nebo máte jinou "úchylku, která vás točí nebo se jí naopak smějete?? Napište komentář.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama