1) Vánoční reklamy

16. listopadu 2014 v 12:00 | Any |  Christmas edition
Taky znáte ten pocit, kdy nastane období vánočních reklam a vy se na ty reklamy prostě musíte dívat??

Jednoduše vás to vtáhne. Vánoční reklamy mají své velké kouzlo, které mě vždycky stáhne a i když nějakou reklamu vidím potřetí za den, tak stejně běžím a podívám se. Ne, nejsem cvok! Prostě miluju Vánoce a reklamy k nim patří. Ovšem nemyslím řeklamy typu Tesco nebo Albert. Já totiž ujíždím na reklámách na CocaColu nebo Kofolu. A samozřejmě nesmím opomenou T-Mobile a dřívější reklamy Vodafone. Říkám dřívější Vodafone, protože dřívější reklamy byly nejlepší. Co třeba Smrček a Smrček??


Rekalma, na kterou stále vzpomínám. Zpracování, super. Dabing nebo chcete-li namluvení Smarča a Smrčka je to nejlepší na této reklamě. Jiří Macháček a Pavel Liška. Skvěle se na to hodili a taky je to důvod, proč tuhle reklamu zbožňuju.

T-Mobile. Neříkejte, že se vám jejich reklamy nelíbí?! A to nejen zimní nebo vánoční, ale všechny. Pamatujete třeba reklamy s Chuckem Norrisem?? Rozhodně si je zkuste najít na YouTube, jsou tam všechy a určitě se pobavíte. Nebo reklamy s Vojtou kotkem a Lukášem Pavláskem?? Nechtějte mi tvrdit, že vás ani jedna nerozesmála.

A nyní přichází čas na legendární Kofolu! Kdo jí nezná, ať rovnou přeskočí na další odstavec. Tahle reklama je vysílána už několik let. Přesněji řečeno už od roku 2004!! (pokud mám správné informace) Tato reklama neodmyslitelně patří k českým Vánocům a pokud umíme všichni počítat, tak letos už jsou to desáté Vánoce, co nás lovící prasítko baví.

Teď prosím o virbl, vážení!! Přichází zlatý hřeb tohoto článku!! CocaCola. Na CocaCola reklamy se těším každé Vánoce a každé Vánoce jsou jiné a proto mě baví. Aspoň jednou v životě bych chtěla zažít tyhle americké Vánoce. Se zdobením domů a se vším ostatním. Někdy to sice bývá až kýč, ale k americkým Vánocům to patří. Na CocaCola reklamách Miluju tu muziku, popřípadě písničky. Radši nebudu všechno vyjmenovávat, protože bych se musela propsat na jiný monitor. A protože je to CocaCola a její snad nejznámější znělku "Vánoce jsou tady" mám moc ráda, tak tu máte ukázky rovnou dvě.Tak šťastné a veselé!

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hoshi Hoshi | E-mail | Web | 16. listopadu 2014 v 14:55 | Reagovat

Jakmile je Kofola a "Já už nemusím, já už ho vidím" tak je jasné, že zanedlouho budou Vánoce. Tahle reklama k Vánocům prostě neodmyslitelně patří, ačkoliv jde už 10 let.
Coca cola a Vánoční kamion - Hurá! Blíží se vánoce! Rok co rok stále lepší a kouzelnější reklama - a vždy o sbližování lidí.

Jen si zapomněla na naší Orion hvězdu - ta také patří k Vánocům ^^

2 Any Any | Web | 16. listopadu 2014 v 16:48 | Reagovat

[1]: Jenže tu nemám jako svojí oblíbenou reklamu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama