Léto končí??

7. září 2014 v 17:57 | Any |  Zaostřeno na mě
Čtvrté téma - moje prázdniny.

Prázdiny jsou už nenávratně pryč! Škoda! To pozdní vstávání mi bude chybět. Ale nač truchlit?? Lepší se zaměřit na nějakou jinou událost, která je přinejmenším stejně dobrá. Já si dělím rok na dvě období. Těšit se na prázdniny a těšit se na Vánoce. Ovšem Vánoce jsou daleko a chvilka zavzpomínání na prázdniny nezaškodí.

Každoročně zahajuji prázdniny u kámošky na její oslavě narozenin. Večírek s přespáním skvěle zahajuje prázdniny. Byla sranda a se všema holkama jsme se na dva měsíce rozloučily. Se sestrou jsem se v půlce července vydala na festival České Hrady. Viděla jsem Tomáše Kluse, Chinaski, Divokýho Billa a několik dalších. Parádně jsem si to tam užila. Hlavně večerní atmosféra byla úžasná. Na zakončujících Chinaskách jsem zpívala každou písničku a po příjezdu domů jsem nemohla pořádně mluvit ani jsem pořádně neslyšela. Jelikož jsem kulturně a historicky založený člověk, zavítala jsem přes léto na několik českých zámků. Srpen byl už trošičku klidnější i když jsem navštívila ještě hudbu v ulicích. Hodně jsem četla a žačala jsem psát tenhle blog.

Musím přiznat, že jsem se do školy trošku těšila. Možná je to k neuvěření, ale někdy jsem se dost nudila. Asi si neumím pořádně zorganizovat program. Ovšem začátek školy mi opět hodil vlnku normálnosti do mozku. Chci prázdniny! Tak alespoň, že vánoční jsou na dva týdny! Určitě očekávejte pár článků i na vánoční téma, ale samozřejmě až bude ten správný čas.

Snad jste dočetli až do konce. Moc všem díky a nezapomeňte napsat další témata, na která mám psát.

Any
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama