Tři bratři

27. srpna 2014 v 9:00 | Any |  Ostatní
Dnešní článek nebude úplně stejný, jako ostatní. Rozhodla jsem se napsat recenzi na pohádku Tři bratři. Tedy, jestli vůbec můžu říkat recenzi, spíš vlastní názor.

Na Třech bratrech jsem byla 15. 8. Kdybych měla napsat všeobecně, jestli se mi pohádka líbila, tak jednoznačně napíšu, že ano. Filmy z dílny pánů Svěráků jsou báječný a hlavně koukatelný. Když jsem si prohlédla pár recenzí na tuto pohádku, tak spousta lidí říkalo a psalo, že na ně tam bylo moc zpívání a málo mluveného slova. Pro ně mám jednu otázku. A co byste chtěli?? Tři bratři vznikli z minioperek napsaných pány Svěrákem a Uhlířem a tudíž očekávám, že to bude hudební pohádka, kde se bude prostě zpívat. Když se chystám do kina na nějaký film, tak si o ději něco přečtu, abych zjistila, jestli mě bude bavit. Také někteří zmiňovali jednoduchý text písniček, ale vždyť je to pro děti. Autoři chtějí, aby si děti slova zapamatovali. To už je prostě účel. Ale už dost mého rozčilování. Tři bratři mě zaujali nejen již zmíněnými písničkami, které mi ještě dnes zazní občas v uších, ale i velice jednoduchým humorem. Vtipné poznámky jednotlivých postav jsou neskutečně trefné a prostě donutí se zasmát. Jak říká můj táta "Byla to prostě svěrákovina.". Rozhodně zde nechci rozebírat obsazení herců nebo tak podobně. Taková slova náleží jen opravdovým kritikům. Podle mě rozhodl pan režizér tak, jak rozhodl a určitě učinil správně.

Když to shrnu, tak bych Tři bratry určitě doporučila těm, kteří se chtějí pobavit. Rozhodně to není pohádka vysloveně pro děti. Pobavila jsem se já i moje starší sestra. S klidnou myslí řeknu, že se pobavili i dospělí v promítacím sále.

Snad i tento netradiční článek obstojí. Děkuji za přečtení a ti, kteří už Tři bratry viděli mi mohou napsat, jak se líbila pohádka jim.

Any
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | Web | 1. září 2014 v 21:31 | Reagovat

"Byla to prostě svěrákovina" táta to dobře vystihuje :-) Já pohádku neviděla, ale už teď se mi líbí, nádherně o tom píšeš :-)

2 Tři bratři online ke shlédnutí Tři bratři online ke shlédnutí | Web | 25. prosince 2014 v 20:31 | Reagovat

Film Tři bratři online ke shlédnutí zdarma ihned

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama